Nasze osiągnięcia

ROK 2017/2018

           * TOMASZ DĄBROWSKI- nagroda w miejskim konkursie plastycznym "Białystok- moje                  miasto", dn. 17. 11. 2017r. (organizator: Przedszkole Samorządowe nr 4 w Białymstoku)

        * KARINA LEONOWICZ- wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym "Białystok-                 moje miasto", dn. 17. 11. 2017r. (organizator: Przedszkole Samorządowe nr 4 w                 Białymstoku)

        * ALEKSANDER GOŚCIEWSKI- nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym                        "W świecie przyrody, (organizator: Przedszkole Samorządowe nr 58 Integracyjne im.                 Jana Wilkowskiego w Białymstoku)

ROK 2016/ 2017

ROK 2015/ 2016

* Igor Pełszyk - I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Brzechwolandia" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim, 16.06.2016r.

* Aleksander Gościewski - II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Brzechwolandia" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim, 16.06.2016r.

* Patrycja Gasiuk - wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym "Taniec oczami dziecka" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 2 "Pod słonkiem", 15.05.2016r.

* Nicola Hetmańczuk - nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Żyj z przyrodą w zgodzie" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 2 w Nowym Targu, 21.04.2016r.

* Hania Kosińska - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Żyj z przyrodą w zgodzie" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 2 w Nowym Targu, 21.04.2016r.

* Aleksandra Rewińska- wyróżnienie w III wojewódzkim konkursie wokalno- recytatorskim "Mój dom- moja          rodzina", 12.05.2016r.

* Piotr Kowalski- wyróżnienie w III wojewódzkim konkursie wokalno- recytatorskim "Mój dom- moja rodzina",      12.05.2016r.

* Lena Jabłońska- III miejsce w XXIV Festiwalu Piosenki Przedszkolaka, 10.05.2016r.

* Izabela Kieda- wyróżnienie w XXIV Festiwalu Piosenki Przedszkolaka, 10.05.2016r.

* Oliwia Kuczyńska- wyróżnienie w XXIV Festiwalu Piosenki Przedszkolaka, 10.05.2016r.

* Lena Jabłońska- nagroda w konkursie piosenkarskim "Wiosna piosenką malowana", 07.04.2016r.

*Adrianna Fiodorow- wyróżnienie w konkursie recytatorskim z cyklu "Polscy poeci bliscy dzieciom" pod hasłem     "W zdrowym ciele- zdrowy duch", 07.04.2016r.

* Milena Jarząbska- wyróżnienie w konkursie recytatorskim z cyklu "Polscy poeci bliscy dzieciom" pod hasłem     "W zdrowym ciele- zdrowy duch", 07.04.2016r.

*Julian Krasiński- nagroda w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Zostań Przyjacielem Lasu", 09.03.2016r.

Alicja Piekarska- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Zostań Przyjacielem Lasu", 09.03.2016r

* Milena Jarząbska- nagroda specjalna w Regionalnym Konkursie "Mistrz origami", 26.02.2016r.

* Olga Dubowska- nagroda specjalna w Regionalnym Konkursie "Mistrz origami", 26.02.2016r.

* Milena Jarząbska- wyróżnienie w Wojewódzkim Festiwalu recytatorsko- muzycznym "Zdrowym być", 25.02.2016r.

* Filip Daniluk- wyróżnienie w Wojewódzkim Festiwalu recytatorsko- muzycznym "Zdrowym być", 25.02.2016r.

* Aleksander Gościewski- nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bajkowa kraina Jana Brzechwy", 17.02.2016r.

* Igor Pełszyk- nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bajkowa kraina Jana Brzechwy", 17.02.2016r.

* Michał Małyszko- nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bajkowa kraina Jana Brzechwy", 17.02.2016r.

* Julian Krasiński- nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bajkowa kraina Jana Brzechwy", 17.02.2016r.

* Adam Augustynowicz- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bajkowa kraina Jana Brzechwy", 17.02.2016r.

* Aleksandra Rewińska- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bajkowa kraina Jana Brzechwy", 17.02.2016r.

* Hanna Kosińska- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bajkowa kraina Jana Brzechwy", 17.02.2016r.

* Sara Podedworna-  wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bajkowa kraina Jana Brzechwy", 17.02.2016r.

* Agata Żmudzińska- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bajkowa kraina Jana Brzechwy", 17.02.2016r.

* Wiktoria Sobieraj- nagroda w konkursie piosenkarskim "Zima w piosence", 16.02.2016r.

* Aleksandra Rewińska- nagroda w konkursie piosenkarskim "Zima w piosence", 16.02.2016r.

* Oliwia Kuczyńska- nagroda w konkursie piosenkarskim "Zima w piosence", 16.02.2016r.

* Lena Jabłońska- nagroda w konkursie piosenkarskim "Zima w piosence", 16.02.2016r.

* Michał Małyszko- nagroda w konkursie piosenkarskim "Zima w piosence", 16.02.2016r.

* Izabela Kieda- nagroda w konkursie piosenkarskim "Zima w piosence",16.02.2016r.

* Patrycja Gasiuk- nagroda w konkursie piosenkarskim "Zima w piosence", 16.02.2016r.

* Milena Jarząbska- nagroda w konkursie piosenkarskim "Zima w piosence", 16.02.2016r.

* Karina Leonowicz- wyróżnienie w konkursie piosenkarskim "Zima w piosence", 16.02.2016r.

* Aleksandra Łoskot- wyróżnienie w konkursie piosenkarskim "Zima w piosence", 16.02.2016r.

* Alicja Oleksiuk- wyróżnienie w konkursie piosenkarskim "Zima w piosence", 16.02.2016r.

* Olga Dubowska- wyróżnienie w konkursie piosenkarskim "Zima w piosence", 16.02.2016r.

* Karolina Burak- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Bezpieczne zabawy zimowe",

* Bartek Jankowski- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Bezpieczne zabawy zimowe",

* Martyna Grądzka- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Zimo, baw się z nami",

* Liwia Fedorowicz- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Zimo, baw się z nami",

* Julia Lange- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza świąteczna bombka",

* Igor Pełszyk- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza świąteczna bombka",

* Liwia Fedorowicz- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Świąteczna kartka bożonarodzeniowa",

* Izabela Kieda- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Świąteczna kartka bożonarodzeniowa",

* Bartek Jankowski-  wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój zwierzaczek- przytulaczek", 

* Martyna Grądzka- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój zwierzaczek- przytulaczek", 

* Karol Kropiwnicki- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Przyjaciel wszystkich- Pluszowy Miś", 25.11.2015r.

* Julian Krasiński- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Przyjaciel wszystkich- Pluszowy Miś", 25.11.2015r.

Rok 2014/ 2015

1. Alicja Piekarska- nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Mój ulubiony utwór Jana Brzechwy" - 25.02.2015 r.

2. Marcel Puczyński- nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Mój ulubiony utwór Jana Brzechwy" - 25.02.2015 r.

3. Zuzanna Czarniecka- nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Mój ulubiony utwór Jana Brzechwy" - 25.02.2015 r.

4. Izabela Kieda- nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Mój ulubiony utwór Jana Brzechwy" - 25.02.2015 r.

5. Nikola Hetmańczuknagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Mój ulubiony utwór Jana Brzechwy" - 25.02.2015 r.

6. Zuzanna Świstun- wyróżnienie w VIII Regionalnym Konkursie "Mistrz Origami"- 07. 03. 2015 r.

7. Katarzyna Sieprawska- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Jemy smacznie, zdrowo, kolorowo"- 16. 03. 2015 r.

8. Izabela Nikiciuk- III miejsce w konkursie plastycznym "Zdrowo jemy- zdrowo żyjemy"- 17. 03. 2015 r.

9. Tomek Pogorzelski, Wiktoria Oleksza, Wiktor Urbanowicz, Michał Nazaruk, Ksawier Przytuło, Antoś Zabielski, Przemek Racewicz, Julek i Tomek Słyż- nagrody w grupowym konkursie plastycznym "Jak dbam o zdrowie?" - 27.03.2015r.

10. Michał Nazaruk, Wiktor Urbanowicz- wyróżnienie w III turnieju "Dzieciaki Mleczaki- Zdrowe Przedszkolaki"- 24. 03. 2015 r.

11. Oliwia Kuczyńska- nagroda w konkursie piosenki "Wiosna Piosenką Malowana"- 27. 03. 2015 r.

12. Patrycja Gasiuk- wyróżnienie w VIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem"- 15. 04. 2015 r.

13. Klaudia Babynko- wyróżnienie w VIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem"- 15. 04. 2015 r.

14. Alexandra Fijołek - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 64 "Akademia Jasia i Małgosi" w Białymstoku - 23.04.2015r.

15. Zuzanna Czarniecka - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bohaterowie utworów Jana Brzechwy w oczach dziecka" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 4 w Będzinie - 24.04.2015r.

16. Franciszek Szumieluk- nagroda w miejskim konkursie plastyczno- ekologicznym "Pomyśl kolego, jak zrobić coś z niczego"- 06. 05. 2015 r.

 

Rok 2013/ 2014

 1. Aleksandra G.- I miejsce w konkursie na najlepiej zaśpiewaną piosenkę o tematyce zimowej- 05. 02. 2013 r.

 2. Izabela G.- I miejsce w konkursie na najładniej zaśpiewaną piosenkę o tematyce zimowej- 05. 02. 2013 r.

 3. Aleksandra W.- wyróżnienie w IV edycji Konkursu Recytatorskiego "Lokomotywy z J. Brzechwy i J. Tuwima"- 18. 04.2013 r.

 4. Monika N., Iza G., Magda S., Aleksandra W., Wiktoria G.- za udział w I "Optymistycznym Muzykowaniu"- 10. 04. 2013

5. Karol M., Amelia J., Martyna R.- wyróżnienie w IV edycji konkursu plastycznego"Lepsze zdrowie i uroda niż papierowa moda"-        20. 02.  2013 r

 6. Wiktoria G.- wyróżnienie w I edycji turnieju wiedzy i sprawności "Dzieciaki Mleczaki- Zdrowe Przedszkolaki"- 12. 03. 2013

 7. Aleksandra G.- wyróżnienie w I edycji turnieju wiedzy i sprawności "Dzieciaki Mleczaki- Zdrowe Przedszkolaki"- 12. 03. 2013 r. 

 8. Anna P. - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Barwy Zimy"- 05. 02. 2013 r.

 9. Zofia P.- wyróżnienie za udział w VII  edycji konkursu recytatorskiego  "Lokomotywy  z J. Brzechwy i J. Tuwima"- 09. 04. 2014 r.

10.  Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku- podziękowanie dla Dzieci i Opiekunów z Przedszkola Samorządowego Nr 49 za dary     zebrane pieskom ze schroniska- 08. 11. 2014.

11. Anna D. - wyróżnienie w II edycji turnieju wiedzy i sprawności "Dzieciaki Mleczaki- Zdrowe Przedszkolaki"- 12. 03. 2014 r.

12. Maciej K.- wyróżnienie w II edycji turnieju wiedzy i sprawności "Dzieciaki Mleczaki- Zdrowe Przedszkolaki"- 12. 03. 2014 r.

13. Grupie V- I miejsce w "Jarzynowej Olimpiadzie", organizowanej przez S. P. Nr 34 w Białymstoku- 26. 03. 2014 r.

14. Przedszkole Samorządowe nr 49 w Białymstoku- I miejsce w "Spartakiadzie Przedszkolaka", organizowanej przez S.P. Nr 49 i     S.P. Nr 34 w Białymstoku- 07. 05. 2014 r. 

15. Anna D.- wyróżnienie w VII Regionalnym Konkursie "Mistrz Origami", zorganizowanym przez S. P. Nr 47 w Białymstoku i Białostocki     Klub Polskiego Centrum Origami- 01. 03. 2014 r.

16. Marta K. - I miejsce w X edycji konkursu matematycznego " Kangurek Przedszkolaka" 10.06.2014 r.

17. Anna P. - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym " Żeby zdrowym być-zdrowo trzeba żyć " 4.06.2014 r.