Urodziny Laury
W poniedziałek 6ste urodziny obchodziła koleżanka Laura.
W piątek nasza grupa odwiedziła Zespół Szkół Technicznych im. Władysława Andersa na warsztaty, które zorganizowała mama kolegi Filipa B. Każdy miał możliwość zrobienia swojej pizzerinki, które później zjadły ze smakiem, nie zabrakło zabaw na sali gimnastycznej, a na deser dzieci było ciasto drożdżowe. Było bardzo pysznie, fajnie, dzieci były bardzo zadowolone 🙂
>> więcej ...
Dnia 29.05 (piatek) nasza grupa jedzie mpk do Zespołu Szkół Technicznych ( do mamy Filipa B. ) na warsztaty kulinarne, które zaczną się o godzinie 9.30 dlatego w tym dniu prosimy przyprowadzić dzieci do godziny 8. Wyjście z przedszkola planowane jest o 8.45.

