Lato tuż, tuż...
W trzecim tygodniu czerwca Misie rozmawiały o lecie. Poznały cechy charakterystyczne dla nowej pory roku; rozmawiały na temat wiersza „Tomek i wakacje”; wykonały wakacyjne rozgwiazdy z tektury i płatków śniadaniowych; odrysowywały cienie przedmiotów; uczyły się matematycznych pojęć „ciężki”, „lekki” i sprawdzały, który piasek jest ciężki a który „lekki” - ten z wodą czy bez. Utrwaliły pojęcie „tyle samo”. Wykonały improwizację rytmiczno-taneczną do utworu A. Vivaldiego „Cztery pory roku - lato”...





