Lubimy Świętego Mikołaja
Grudzień rozpoczęliśmy od rozmów i zabaw związanych ze świętym Mikołajem. Poznaliśmy literę R,r; kredkami pastelowymi rysowaliśmy portret świętego Mikołaja; ćwiczyliśmy na zajęciach ruchowych; śpiewaliśmy zimowe piosenki; próbowaliśmy dodawać i odejmować; wykonaliśmy pizzę dla Mikołaja; po wysłuchaniu wiersza rozmawialiśmy komu i jak możemy pomagać. We środę wybraliśmy się do kina TON na musical „Piękna i bestia”, a w piątek odwiedziła nas pani fotograf oraz długo wyczekiwany gość czyli święty Mikołaj. W pierwszym tygodniu grudnia świętowaliśmy urodziny Leny i Anny. Rozpoczęliśmy wykonywanie zadań z kalendarza adwentowego i m.in. robiliśmy porządki w sali, uczyliśmy się piosenki i tańca dla Mikołaja oraz ozdabialiśmy pierniczki, a także uczestniczyliśmy w różnych zabawach z elementami treningu umiejętności społecznych.





