Wyjście na lody

W piątek wyszliśmy wspólnie po raz ostatni na lody . Było pysznie i wesoło:)

Życzymy wszystkim udanych wakacji!! 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7