Odwiedziny Taty Stasia :) 💂🪖🎖️

Dnia 15.06.2026 r. odwiedził naszą grupę Tata Stasia :) opowiedział nam o swojej pracy żołnierza. Mieliśmy okazję przymierzyć kamizelkę kuloodporną, maskę, hełm a także pas. Na koniec spotkania grupami musieliśmy ułożyć jak najszybciej Domino. Zwieńczeniem były super kolorowanki. W prezencie każdy z nas otrzymał upominek w postaci przypinki z Orzełkiem oraz breloczka karabinu :) to były super zajęcia . Dziękujemy pięknie Tacie Stasia oraz życzymy samych sukcesów w pracy 😊🎖️



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15 większy obrazek nr 16 większy obrazek nr 17 większy obrazek nr 18 większy obrazek nr 19 większy obrazek nr 20 większy obrazek nr 21 większy obrazek nr 22 większy obrazek nr 23 większy obrazek nr 24 większy obrazek nr 25 większy obrazek nr 26 większy obrazek nr 27 większy obrazek nr 28 większy obrazek nr 29 większy obrazek nr 30 większy obrazek nr 31 większy obrazek nr 32