Wizyta naszej Pani indendentki Gosi

W Dniu Owoców i Warzysz odwiedziła nas Pani intendetka, która przedstawiła nam wytyczne żywienia przedszkolaków, pogłębiła naszą wiedzę z zakresu prawidłowego odżywiania się i stylu życia, czerpania witamin z danych produktów. Podarowała nam też super przekąski - chipsy z suszonych jabłek - mniam 🍎



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15