Spotkanie z Panią Adwokat

Dziś odwiedziła nas Pani Paulina - adwokat. Spotkanie związane było z wydaniem 3 części książki o Leśnych Sprawach Misia Adwokata - hejt w internecie. Okazuje się, że już od najmłodszych lat trzeba mówić o hejcie. Pani adwokat dziękuje pięknie Anastazji i Maćkowi, którzy podzielili się swoimi własnoręcznie wykonanymi ciasteczkami oraz ciastem z buraków. Pychotka! Zaś kiążka o hejtującej Żabie Żanecie trafiła do naszej grupowej biblioteczki.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15 większy obrazek nr 16 większy obrazek nr 17 większy obrazek nr 18 większy obrazek nr 19