Spotkanie z Panią Adwokat
Dziś odwiedziła nas Pani Paulina - adwokat. Spotkanie związane było z wydaniem 3 części książki o Leśnych Sprawach Misia Adwokata - hejt w internecie. Okazuje się, że już od najmłodszych lat trzeba mówić o hejcie. Pani adwokat dziękuje pięknie Anastazji i Maćkowi, którzy podzielili się swoimi własnoręcznie wykonanymi ciasteczkami oraz ciastem z buraków. Pychotka! Zaś kiążka o hejtującej Żabie Żanecie trafiła do naszej grupowej biblioteczki.





