Dzień Kobiet w grupie Kaczuszki
Dzień Kobiet to idealna okazja, aby podarować wszystkim paniom – tym młodszym i tym starszym coś wyjątkowego. W naszej grupie prezentem dla dziewczynek była chwila relaksu i odpoczynku na fotelu w salonie kosmetycznym.
6 marca w sali naszych pięciolatków pojawiło się stanowisko do manicure💅. Nasze małe kobietki wykonały kolorowe wiosenne stylizacje paznokci oraz masaż dłoni 💜. Na koniec wizyty w salonie piękności na klientki czekały upominki.





