Zabawy w lesie

W drugim tygodniu czerwca Misie rozmawiały o lesie. Obejrzały film edukacyjny "Mieszkańcy lasu - zwierzęta żyjące w lesie". Omawiały zasady właściwego i bezpiecznego zachowania w lesie. Wykonały las, stemplując chusteczkami; wykonały ćwiczenia dotyczące rytmów; skupiały się na rytmach, sekwencjach figur geometrycznych. Ćwiczyły orientację przestrzenną i koordynację słowno-ruchową. Wykonywały ćwiczenia rytmiczne. Wykonały pracę przestrznną - "Mrówki", gdzie gniotły szary papier; darły go i przyklejały mrowisko, a następnie stemplowały paluszkami przy użyciu farby mrówki. Dodatkowo wybrały się na musical "Księżniczka na ziarnku grochu" oraz świętowały urodziny Jasia T.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15 większy obrazek nr 16 większy obrazek nr 17 większy obrazek nr 18 większy obrazek nr 19 większy obrazek nr 20 większy obrazek nr 21 większy obrazek nr 22 większy obrazek nr 23 większy obrazek nr 24 większy obrazek nr 25 większy obrazek nr 26 większy obrazek nr 27