Zabawy w lesie
W drugim tygodniu czerwca Misie rozmawiały o lesie. Obejrzały film edukacyjny "Mieszkańcy lasu - zwierzęta żyjące w lesie". Omawiały zasady właściwego i bezpiecznego zachowania w lesie. Wykonały las, stemplując chusteczkami; wykonały ćwiczenia dotyczące rytmów; skupiały się na rytmach, sekwencjach figur geometrycznych. Ćwiczyły orientację przestrzenną i koordynację słowno-ruchową. Wykonywały ćwiczenia rytmiczne. Wykonały pracę przestrznną - "Mrówki", gdzie gniotły szary papier; darły go i przyklejały mrowisko, a następnie stemplowały paluszkami przy użyciu farby mrówki. Dodatkowo wybrały się na musical "Księżniczka na ziarnku grochu" oraz świętowały urodziny Jasia T.





