W świecie dinozaurów
W ostatnim tygodniu lutego Misie rozmawiały o dinozaurach. Dzieci obejrzały teatrzyk cieni o tym, jak żyły dinozaury; konstruowały szkielet dinozaura z materiałów przemysłowych. Przedszkolaki uczyły się też używania określeń związanych z orientacją w przestrzeni wg prof. E Gruszczyk-Kolczyńskiej ("na", "pod", "za", "nad"). Bawiły się w opowieść muzyczną, wykonały eksperymenty - wulkany; wykluwały dinusie z jajek, bawiły się piaskiem kinetycznym i budowały świat dinozaurów; wyklejały dinozaury kuleczkami bibuły, malowały wodą; świętowały Światowy Dzień Dinozaura.
Natomiast z racji tego, że nasza grupa zajęła I miejsce w zbiórce karmy dla Fundacji Kotkowo otrzymała zabawki na grupę oraz miała możliwość uczestniczenia w warsztatach przeprowadzonych przez panią z tej "Fundacji"...





