Ulubione bajki
W pierwszym tygodniu listopada Misie rozmawiały o bajkach. Dzieci obejrzały teatrzyk kukiełkowy do bajki "Czerwony Kapturek"; a także teatrzyk "Śpiąca Królewna" wykonały pracę plastyczną stemplując las i przyklejając las, Czerwonego Kapturka i wilka. Kształtowały umiejętność klasyfikowania rzeczy wg koloru; grały na instrumentach; brały udział w bajkowej dyskotece; wykonywały zadania ruchowe do bajkowych kart; przygotowywały się do występu z okazji "Święta Niepodległości" i brały udział w akcji "Szkoła do Hymnu". Dodatkowo świętowały Międzynarodowy Dzień Bajek; świetnie bawiły się na placu; brały udział w zajęciach ze studentkami z UwB...





