Grupa Misie - witamy

Serdecznie witam w grupie „Misie”! Wierzę, że ten rok będzie dla nas bardzo dobry. Możecie wierzyć Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci, że czas spędzony w tej grupie będzie bardzo twórczy, odkrywczy, bogaty w nowe doświadczenia, gdzie nawet na chwilę nie zagości nuda! Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie - Pani Anetka  :)