Ja i moja rodzina

W ostatnim tygodniu maja dzieci rozmawiały o swoich rodzinach. Opowiadały, jak spędzają czas ze swoimi rodzicami; rysowały na ten właśnie temat. Wędrownicy grali gazetowe rytmy; wykonywały ćwiczenia gimnastyczne; przygotowały prezenty dla swoich rodziców; utrwalały układ taneczny. Sześciolatki brały również aktywny udział w zajęciach TUS; gdzie rysowały swoje umiejętności; odpowiadały na pytania: kto najczęściej je przytula, z kim najczęściej się bawią; kto najczęściej daje im prezenty; z kim najczęściej się kłócą; kto najczęściej odprowadza je do przedszkola; kto najczęściej czyta im książki; kto najczęściej je pociesza, gdy się smucą...Odpowiadały też na pytania prawda/fałsz. Dzieci też utrwalały znajomość poznanych cyfr, kolorów...W piątek natomiast zaprezentowały się przed Rodzicami na Festynie Rodzinnym "Cudownych Rodziców mam"...



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Prawda/ fałsz większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 Zajęcia TUS Próby większy obrazek nr 7 Występ Taniec dla Mamy i Taty większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 Występ podczas festynu większy obrazek nr 13 Prezenty dla Rodziców większy obrazek nr 15 większy obrazek nr 16 Medal dla Mamy większy obrazek nr 18 większy obrazek nr 19 większy obrazek nr 20 większy obrazek nr 21 Gazetowe masażyki większy obrazek nr 23 większy obrazek nr 24 większy obrazek nr 25 Zajęcia TUS większy obrazek nr 27 większy obrazek nr 28 większy obrazek nr 29 większy obrazek nr 30 większy obrazek nr 31 większy obrazek nr 32 większy obrazek nr 33 większy obrazek nr 34 większy obrazek nr 35 większy obrazek nr 36 większy obrazek nr 37 większy obrazek nr 38 większy obrazek nr 39