Niebieskie Igrzyska

Dnia 2.04.2025 z racji tego, że miesiąc kwiecień jest miesiącem świadomości autyzmu w naszym przedszkolu odbędą się Niebieskie Igrzyska. Bardzo prosimy, by tego dnia dzieci były ubrane na niebiesko ( w miarę możliwości). Dziękujemy.