Nasze emocje
W trzecim tygodniu września Wędrownicy rozmawiali o emocjach. Dzieci pokazywały swoje emocje podczas różnych zabaw rozwijających umiejętności społeczne; wykonały swoje gniotki; rysowały swoje radosne odbicie w lustrze; bawiły się w zabawy rytmiczne; gimnastykowały się; zapoznały się z liczbą 1 w aspekcie kardynalnym. Dodatkowo wykonywały ćwiczenia inhibicyjno-incytacyjne; układały rytmy, gdzie dostrzegały regularność ułożonych przedmiotów; poznały bohaterów bajki "Kubuś Puchatek" oraz emocje, które im towarzyszyły; rysowały własne ilustracje do bajki, bawiły się literkami... A na koniec tygodnia bawiły się na "Balu w Stumilowym Lesie"; gdzie powitały jesień; brały udział w Dniu Przedszkolaka i Ogólnopolskim Dniu Sportu...





