Rok przedszkolny się zaczyna

W pierwszym tygodniu września "Wędrownicy" opowiadały o tym, jak spędziły wakacje; rysowały to, co najbardziej im się podczas nich podobało. Rozwijały zainteresowania muzyczne, gdzie wykonywały ćwiczenia rytmiczne; utrwalały nazwy części ciała; rysowały kredkami ołówkowymi portret swojego kolegi/koleżanki. Przedszkolaki tworzyły swój kodeks grupowy; poznały Standardy Ochrony Małoletnich; część z nich zawarły w grupowych zasadach. "Wędrownicy" uczyli się także piosenki, pt. "Powrót do przedszkola"; porównywały liczebność zbiorów... Ponadto dzieci wzięły udział w wyjeździe integracyjnym do sali zabaw "Fikołki" w Galerii Alfa; brały udział w zajęciach pokazowych - szachach; SPARCIE; tańcu towarzyskim...To był bardzo intensywny tydzień.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
W SALI ZABAW "FIKOŁKI" większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 PORTRET KOLEGI/KOLEŻANKI większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 TWORZYMY KODEKS GRUPOWY "ALICJA W KRAINIE CZARÓW" WITAMY W GRUPIE "WĘDROWNICY" większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 NA PLACU ZABAW większy obrazek nr 16 LEKCJA POKAZOWA -TANIEC TOWARZYSKI większy obrazek nr 18 większy obrazek nr 19 większy obrazek nr 20 większy obrazek nr 21 ZAJĘCIA POKAZOWE -SZACHY większy obrazek nr 23 STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH większy obrazek nr 25 większy obrazek nr 26 większy obrazek nr 27 większy obrazek nr 28 większy obrazek nr 29 ZAJĘCIA POKAZOWE - SPARTA większy obrazek nr 31 większy obrazek nr 32 większy obrazek nr 33 większy obrazek nr 34 większy obrazek nr 35 większy obrazek nr 36 większy obrazek nr 37 większy obrazek nr 38 większy obrazek nr 39 większy obrazek nr 40 większy obrazek nr 41