Dnia 21.03.2024 odbyło się też w naszym przedszkolu powitanie Wiosny. Pożegnaliśmy zimową pannę i z radością powitaliśmy nową porę roku. Dzieci z balonami i piosenką na ustach "Maszeruje Wiosna" przywołały do nas cieplejszą aurę...