Podsumowanie zbiórki/spotkanie
1go marca miało miejsce podsumowanie zbiórki karmy dla Fundacji Kotkowo oraz spotkanie z przedstawicielką fundacji. Sami przyznajcie, że uzbierała się naprawdę pokaźna ilość karmy, za co pięknie dziękujemy! ❤️ Słyszeliśmy, że dzieciaczki wynosiły zapasy karmy od swoich kotków, by wesprzeć kociaki z Kotkowa (no może też trochę by dostać kocie ciasteczko 😉). Jesteście wspaniali! ❤️





