'Dzień zabawki' w naszym przedszkolu

W grupach I-V każdy piątek, VI każdy poniedziałek jest w naszym przedszkolu Dniem Zabawki. Tego dnia dzieci mogą przynieść swoją ulubioną zabawkę z domu. W pozostałe dni dzieci bawią się zabawkami znajdującymi się w przedszkolu. Przypominamy, że do przedszkola przynosimy tylko jedną bezpieczną zabawkę, unikajmy zabawek małych i zawierających niebezpieczne elementy. Nie przynosimy np. zabawkowej broni, zbyt głośnych zabawek.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1