Moja rodzina
W przedostatnim tygodniu maja "Żabki" rozmawiały o rodzinie. Odgrywały scenki rodzinne; uczyły się piosenki, pt. "Rower"; rozwijały mowę, twórczą aktywność werbalną. Dostrzegły wkład mamy w codzienne życie domowe, realizując metodą projektowania okazję edukacyjną, pt. "Nie ma jak u mamy". Przedszkolaki wykonały też; kosz z kwiatami techniką kolażu; utrwalały znajomość cyfr; wykonywały gestodźwięki, czyli "body percussion"; wysłuchały utworu "Kolejka Basi", gdzie dowiedziały się, jak analizować i rozwiązywać problemy; obserwowały, jak w ciągu dnia może w nas kumulować się złość (na przykładzie balonu); wykonały też piękne portrety rodzin; projektując przy tym własne ramki...Dodatkowo w tym tygodniu gościliśmy Mamę Mai K.-Panią Anię, która przybliżyła dzieciom pracę masażysty... Dziękujemy za cudowne zajęcia.





