Kolory wiosny
W pierwszym tygodniu kwietnia rozmawialiśmy o kolorach wiosny. Tydzień rozpoczęliśmy od rozmów i wymiany doświadczeń związanych ze świętami wielkanocnymi. Następnie wysłuchaliśmy wiersz J. Herman pt. "Jak Kwiecień szukał tęczy", zmoczoną kredą rysowaliśmy bazie, w zabawie matematycznej w parach ustalaliśmy ile jest przedmiotów oraz ile i jakie zniknęły; uczyliśmy się piosenki "Wiosenny walczyk"; wykonaliśmy forsycje techniką łączoną; utrwalaliśmy orientację w przestrzeni; korzystaliśmy z pięknej pogody i spędzaliśmy czas na placu zabaw. Mimo, że tydzień był krótszy, ale nie mniej intensywny.





