Śniadanie Wielkanocne
Już od rana we czwartek 21.03 w naszym przedszkolu było bardzo uroczyście. Każda grupa przygotowywała salę i stoły do Wielkanocnego Śniadania. Przedszkolaki spisały się świetnie - samodzielnie przygotowały odświętny stół przy którym zjadły śniadanie. Dziękujemy Paniom Kucharkom za przepięknie przygotowane śniadanie, które wszystkim smakowało. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie świątecznych strojów.





