Domowi ulubieńcy: pies i kot
W pierwszym tygodniu marca rozmawialiśmy o domowych ulubieńcach. Tydzień rozpoczęliśmy od wysłuchania i omówienia utworu D. Kossakowskiej "Pies i kot"; wycinaliśmy i składaliśmy z papieru metodą origami pieski; odgrywaliśmy scenki z życia kotów; liczyliśmy obiekty; utrwalaliśmy odróżnianie strony lewej i prawej; utrwalaliśmy piosenkę "Pieski małe dwa" i próbowaliśmy zagrać na bum bum rurkach; dzielnie ćwiczyliśmy na zajęciach gimnastycznych oraz samodzielnie wycinaliśmy i projektowaliśmy kolorowe koty. W środę obchodziliśmy Dzień Logopedy, a tydzień zakończyliśmy świętem wszystkich kobiet - dużych i małych. Dziękujemy za życzenia i upominki.





