W karnawale czas na bale
Drugi tydzień stycznia w Żabkach upłynął na przygotowaniach do karnawału. Dzieci opowiadały historyjkę obrazkową "Zabawa karnawałowa"; ozdabiały maski i różdżki; samodzielnie układały i rozwiązywały zagadki; rozróżniały figury koło-kula; grały na instrumentach do piosenki "Zima"; dzielnie wykonywały ćwiczenia gimnastyczne; wykonały "Klauna" z papieru oraz utrwalały nazwy i kształty figur geometrycznych. Chętnie brały udział w próbach przed występem; bawiły się na śniegu; uczestniczyły w warsztatach z Fundacji Wiewiórki Julii; wykonywały wodno-lodowe eksperymenty.
Przypominamy, że 18.01 (czwartek) nagrywamy występ dla babć i dziadków.





