Witamy Nowy Rok

W pierwszym tygodniu stycznia "Żabki" rozmawiały o Nowym Roku. Dzieci podzieliły się własnymi przeżyciami dotyczącymi witania Nowego Roku. Wysłuchały wiersza "Nowy Rok"; poznały powiedzenia i przysłowia; przyswoiły pojęcia "rok"; "pory roku". Poznały nazwy 12 miesięcy; utrwaliły wiadomości na temat czterech pór roku; na wydrapywance zobrazowały "Sylwestrową noc"; malowały patyczkami brokatowe fajerwerki; odkrywały wygląd cyfry 8 inspirowany Metodą Dobrego Startu ; rysowały leniwą ósemkę, przy czym wykonały ćwiczenia kinezjologiczne; uczyły się piosenki "Zima"...Ponadto brały udział w warsztatach badawczych; gimnastykowały się; szalały na śniegu...



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15 większy obrazek nr 16 większy obrazek nr 17 większy obrazek nr 18 większy obrazek nr 19 większy obrazek nr 20 większy obrazek nr 21 większy obrazek nr 22 większy obrazek nr 23 większy obrazek nr 24 większy obrazek nr 25 większy obrazek nr 26 większy obrazek nr 27 większy obrazek nr 28 większy obrazek nr 29 większy obrazek nr 30 większy obrazek nr 31 większy obrazek nr 32 większy obrazek nr 33 większy obrazek nr 34 większy obrazek nr 35 większy obrazek nr 36 większy obrazek nr 37 większy obrazek nr 38 większy obrazek nr 39 większy obrazek nr 40 większy obrazek nr 41 większy obrazek nr 42 większy obrazek nr 43 większy obrazek nr 44 większy obrazek nr 45 większy obrazek nr 46 większy obrazek nr 47 większy obrazek nr 48 większy obrazek nr 49 większy obrazek nr 50