25 marca nasze przedszkolaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Gofra.
Tego dnia wszystkie dzieci zajadały się pysznymi goframi z bitą śmietaną, czekoladą i owocami.
Gofry smakowały znakomicie !!!
🧇🧇🧇
🧇🧇🧇🧇