Wiosenny ogródek
Przedszkolaki nie mogą doczekać się aż nadejdzie WIOSNA!!!
Postanowiły założyć w sali swój „Wiosenny ogródek”. Wszyscy zamienili się w małych ogrodników. Mogły samodzielnie wysiać nasiona oraz sadzonki kwiatów do doniczek a następnie podlać sadzonki. Z wcześniejszych zajęć dzieci wiedziały, że do rozwoju roślin niezbędne są woda i słońce, więc doniczki z roślinkami postawiły na parapecie, żeby słońce przyspieszyło kiełkowanie roślin. Codziennie będziemy pielęgnować nasze ogródki.





