Dziś obchodziliśmy w swojej grupie " Dzień dentysty ". Dzieci miały okazję dowiedzieć się jak dbać o higienę jamy ustnej, aby ząbki były zawsze zdrowe, a uśmiech błyszczał czystością.
🦷🦷🦷🦷