Kino " Świnka Peppa"

Uwielbiamy wycieczki.

🚌🚌🚌🚌

W dzisiejszym dniu wybraliśmy się do galerii białej do kina na bajkę pt. " Świnka Peppa" 

🐷🐷🐷🐷



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9