Nasz przedszkolny chór - koncert w Operze i Filharmonii Podlaskiej - Śpiewającej Polski

We wtorek 19.05 o godz. 16:30 odbył się w Operze I Filharmonii Podlaskiej koncert chórów regionu podlaskiego i warmińsko - mazurskiego Programu Śpiewająca Polska „Dziękuję, że jesteś! Koncert o rodzinie, przyjaźni i marzeniach”. Udział w tym przepięknym wydarzeniu wziął też nasz chór pod przewodnictwem pani Agnieszki Bosiackiej. Na kolejny cudowny koncert zapraszamy za rok. 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8